HP 350 Siyah Mürekkep Kartuş CB335E / CB335EE
 140,00  110,00 Sepete Ekle
İndirim!

HP 350 Siyah Mürekkep Kartuş CB335E / CB335EE

 110,00

-21%

150 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

  • 7/24 Destek
  • Aynı Gün Kargo
3D Ödeme Güvenliği

Açıklama


HP Mürekkep Püskürtmeli Baskı Kartuşları ve Mürekkep Tüketim Ürünleri

HP 350 Siyah Orijinal Mürekkep Kartuşu(CB335EE)

Genel Bakış

Vivera Mürekkebe sahip HP 350 Siyah Mürekkep Püskürtmeli Baskı Kartuşu, günlük yazdırma işlerinde lazer kalitesinde sonuçlar verir. Orta düzeyde ve seyrek yazdırılan işler için tasarlanan bu Orijinal HP mürekkep püskürtmeli baskı kartuşunu seçerek olağanüstü bir değerden faydalanın.

Özellikler

Orta düzeyde ve seyrek yazdırılan işler için Vivera Mürekkepli HP 350 Siyah Mürekkep Püskürtmeli Baskı Kartuşunu seçin. Orijinal HP Sarf Malzemeleri ile bireysel yazdırma ve bütçe gereksinimlerinize uygun akıllı bir seçim yapın. Uygun bir fiyata HP güvenilirliğine sahip olun.

Sosyal yaşamınızın tadını çıkarın! İhtiyacınız olduğunda baskı alabileceğiniz sorunsuz bir kartuş istiyorsunuz. Vivera Mürekkepli HP 350 Siyah Mürekkep Püskürtmeli Baskı Kartuşu, günlük baskı ihtiyaçlarınız için pratik bir çözümdür. Olağanüstü HP kalitesi ve güvenilirliği elde edin.

Belgelerinizi vurgulayıcı bir kalemle işaretleyin – bu geliştirilmiş siyah mürekkep vurgulayıcı kalemin bulaşmasına karşı daha fazla direnç sunar ve daha koyu siyah metin sağlar. Solmaya karşı üstün direnç özelliği belgelerinizi ve önemli kağıtlarınızı onlarca yıl saklamanıza olanak tanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“HP 350 Siyah Mürekkep Kartuş CB335E / CB335EE” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.