Sepetiniz

Bizi Şimdi Arayın: 0 (216) 594 82 21

Aynı Gün Kargo

PlayStation 5 Digital Edition Türkiye’de 1

PlayStation 5 Digital Edition Türkiye’de

Sony’nin PlayStatıon 5 modeli yani PlayStation 5 Digital Edition’ın Türküye fiyatı belli oldu. Türkiye’de satış ne zaman başlayacak? Türkiye fiyatı nedir? Merak edilen konulara hep birlikte göz atalım.
Sony PlayStatıon’ı tanıttığı günlerde iki farklı koldan bahsetmişti. İlk tanıtılan standart PlayStatıon 5 olduğunu, diğeri PlayStatıon 5 Digital Edition arasındaki tek fark ise “DİSK SÜRÜCÜSÜ” olmasıdır.PlayStation 5 piyasaya sürüldüğünde , Türkiye’de sadece standart PlayStation 5 satışa sunulmuştu. Stok problemi sebebiyle birçok kişi konsolu satın alamamış olsalar da, açıklanan resmi Türkiye fiyatı 8.299 TL olduğunu belirtti.
Şimdilerde ise Sony, PlayStation 5 Dijital Edition’ın önümüzdeki günler içerisinde Türkiye’de satışa sunulacağı duyruldu. PlayStation 5 Dijital Edition, 5999 TL tavsiye edilen perakende satış fiyatıyla oyuncularla buluşacağını müjdeledi.PlayStation 5 Dijital Edition, PS5 konsolunun Ultra HD Blu-ray disk okuyucu içermediği tamamen dijital sürümü olarak dikkatleri üzerine çekti. PS5 ve PS5 Dijital Sürüm olmak üzere her iki konsol da oyunculara tamamen aynı özellikleri ve aynı performans sunmaktadır.İki PS5 modeli de ultra-yüksek hızlı SSD sayesinde ışık hızında yüklemeler dokunsal geri bildirimler desteğiyle derin kapsayıcılığa, uyarlanabilir tetiklere 3D Ses teknolojisine ve tamamı yeni nesil için tasarlanmış muhteşem PlayStation oyunlarına sahip olduğunu duyurmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Gün Kargo

Aynı Gün Kargo

İade ve Geri Dönüş

İade Garantisi

Kapsamlı Garanti

Ustalık ve yedek parça Garantisi

100% Ödeme Güvenliği

256Bit Şifreme 3D Güvenlik