Sepetiniz

Bizi Şimdi Arayın: 0 (216) 594 82 21

Aynı Gün Kargo

Türkiye'nin En Çok İzlenen Dijital Platformu Olmaya Aday DisneyPlus : Güncel Olan Abone Sayısı 1

Türkiye’nin En Çok İzlenen Dijital Platformu Olmaya Aday DisneyPlus : Güncel Olan Abone Sayısı

Türkiye’de 2 ay önce kullanıma açılan Disney Plus, çok kısa zamanda çok başarılı işlere imza attı ve Türkiye’deki en hızlı yükselen dijital içerik platformu olduğunu biliyoruz.

Geçtiğimiz zamanlar da Disney Plus’ın dünya genelindeki abone sayısının eski gözdemiz olan Netflix’i solladığını biliyoruz. Dünya genelinde şu anda Netflix’in 220,67 milyon abone, Disney Plus’ın ise 221,1 milyon abonesi kayıtlara geçti .

Yakında Türkiye’de de durum aynı olmak üzere. Nisan 2022 yılı itibariyle Netflix Türkiye’nin abone sayısı 3,5 milyondan fazla. Fakat Disney Plus bu arayı hızlıca depar atarak kapatmaya başladı. Güncel Haberlere göre henüz Haziran ayında kullanıma açılan platformun abone sayısı daha şimdiden 2 milyonu geçti.

Disney Plus‘a abone olarak film ve dizi keyfinizi artırmak için buraya tıklayabilirsiniz!

Disney Plus Türkiye’nin bir sonraki gözünü diktiği hedef 3 milyon aboneye ulaşmak

 

Türkiye'nin En Çok İzlenen Dijital Platformu Olmaya Aday DisneyPlus : Güncel Olan Abone Sayısı 2

 

 

Disney Plus’ın Türkiye’deki başarısının sebebi nedir peki diye soracak olursanız muhtemelen buna cevap olarak birçok insanın beklediği ve izlemek istediği dizilerinin bu platforma geçme durumu olması diyebiliriz. Ayrıca Disney Plus’ın mobil uygulamasında İzleme Partisi gibi birçok kullanışlı özellikler bulunuyor.

Disney Plus, Türkiye platformunun kaliteli olması için zamanında çok yatırımda bulunmuş olmasıdır. Şu anda da bu yatırımlarının karşılığını elbette alıyor olduğunu görüyoruz..  Henüz platformun Türkiye’de yayınlanmasının üzerinden yaklaşık 2 ay gibi bir süre geçmesine rağmen platform, 2 milyon aboneyi geçti. Başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Gün Kargo

Aynı Gün Kargo

İade ve Geri Dönüş

İade Garantisi

Kapsamlı Garanti

Ustalık ve yedek parça Garantisi

100% Ödeme Güvenliği

256Bit Şifreme 3D Güvenlik